360Show

استارتاپس لند با هدف ترویج استفاده از فیلم های ۳۶۰ درجه در زمینه های تبلیغات، معرفی محصول و خدمات تصمیم به تولید اپلیکیشنی مولتی پلتفرم گرفت که این اپلیکیشن دارای سه نوع خدمات در این زمینه می باشد.

 

فیلم ۳۶۰ درجه:

استارتاپس لند با استفاده از تجهیزات روز فیلمبرداری ۳۶۰ درجه قادر به فیلم برداری با بالاترین کیفیت(4K) از مکان های گوناگون با هدف معرفی، تبلیغات و …. می باشد که این فیلمبرداری متناسب با مکان مورد نظر به صورت زمینی و یا هوایی فیلم برداری خواهد شد.

برای مشاهده نمونه کار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

عکس ۳۶۰:

عکس های ۳۶۰ دارای حجم پایین تری هستند و با کیفیت 4K برای مشتری شما قابل نمایش خواهد بود. عکس های ۳۶۰ دارای قابلیت زوم می باشند و مشتری به راحتی قادر به مشاهده ی حزئیات عکس شما می باشد.

برای مشاهده نمونه کار بر روی لینک زیر کلیک کنید

در مکان هایی که لازم هست بیش از یک عکس تهیه شود، قابلیت جابه جایی بین عکس ها وجود دارد که این قابلیت با نام تور شناخته می شود

برای مشاهده نمونه تور بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

تمامی این سرویس ها علاوه بر این که فایل های اصلی در اختیار شما قرار داده می شود، به صورت رایگان به مدت یک سال بر روی سرور مخصوص ۳۶۰ استارتاپس لند نگهداری می شود. به دلیل سختی نگهداری این فایل ها و نیاز به پلیر خاص جهت نمایش فیلم ها و عکس ها، استارتاپس لند سوریس خاصی در جهت سهولت شما مشتریان عزیز ایجاد کرده است. پس از انجام عملیات هاستینگ، کد کوتاهی(shortcode) در اختیار شما قرار داده می شود که شما با قرار دادن این کد در وب سایت و یا اپلیکیشن خود می توانید به راحتی از عکس و یا فیلم ۳۶۰ خود استفده نمایید و با این کد کوتاه پلیر اختصتصی یرای سایت خود داشته باشید.

 

www.360show.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.